Юридична компанія «ЮНІЛЕКС» надає повний спектр юридичних послуг на території Дніпропетровської області, включаючи комплексні юридичні послуги в сфері супроводу процесів:

  • реструктуризації та розвитку бізнесу;
  • міжнародного податкового планування;
  • купівлі-продажу бізнесу, нерухомості та інших активів;
  • інвестування, будівництва та операцій з нерухомістю;
  • захисту корпоративних, комерційних та податкових інтересів.

Головним пріоритетом своєї діяльності ми вважаємо стрімкий розвиток бізнесу наших клієнтів. Для цього, ми готові здійснити професійний юридичний супровід бізнесу наших клієнтів, включаючи їх своєчасне інформування про потенційні та поточні ризики, управління ризиками, здійснення юридичного та податкового планування майбутніх трансакцій, розроблення різноманітних правових способів і методів вирішення завдань, а також захист прав та інтересів в спорах з контрагентами та державними органами.

В поточних умовах ринку, коли більшість компаній оптимізують структуру та склад своїх юридичних відділів, ми також пропонуємо нашим клієнтам взаємовигідну співпрацю у сфері аутсорсингу юридичних послуг.

Молодість, креативність і прагнення до досконалості, надає нам можливість оперативно адаптуватися до умов постійних змін у законодавстві та знаходити нові можливості і ефективні рішення для наших клієнтів.

Наші підходи до вирішення поставлених завдань надають можливість зменшити сукупні витрати клієнтів, підвищити рівень оперативності та своєчасності вирішення їх завдань.

Ми завжди готові надати Вам необхідну підтримку в досягненні поставлених цілей.